Оптичен модул LC конектор, Single mode, 1.25G

Начало Видеонаблюдение IP системи Мрежови устройства Оптичен модул LC конектор, Single mode, 1.25G
Артикулен номер 30335002
Мерна единица бр.
Производител DAHUA
Модел PFT-3960
В наличност
SKU
30335002
80,00  80,00 
SFP- oптичен модул LC конектор, Single mode, 1.25G, чуствителност -23dBm, до 20km, Дължина на вълната Tx1310nm/Rx1550nm, -40?C~85?C, 13.7x56.5x8.95mm. Съвместим с PFT3970
Характеристики
Производител DAHUA
Модел PFT-3960
Цвят Сив